Yükleniyor…

Buz Lazer


Konya Buz Lazer, Konyada Buz Lazer, Konya Buz Lazer Fiyatı, Konya Buz Lazer Fiyatları, Konya Buz Lazer Epilasyon, Konyada Buz Lazer Epilasyon, Konya Buz Lazer Epilasyon Salonu, Konya Buz Lazer Epilasyon Merkezi, Konya Buz Lazer Epilasyon Merkezleri, Buz Lazer Konya, Buz Lazer Fiyatları Konya, Konya Buz Lazer Fiyatları 2024

Buz lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmak için geliştirilmiş en yeni epilasyon sistemidir. Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en yeni teknolojisidir. Lazer epilasyon son 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine Buz Lazer teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu. Şimdi 2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık lazer cihazlarının başlığı Buz yani eksi 3 dereceye kadar soğutuyor, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük, 20x10 mm, işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. Buz Lazer teknolojisiyle konforlu ve cok hızlı uygulama yaptırabilirsiniz, Soprano ICE yani buz lazer Konya'da sadece Mavi Artı Güzellik Merkezinde mevcuttur.

Buz lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmak için geliştirilmiş en yeni epilasyon sistemidir. 

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için geliştirilmiş en yeni epilasyon sistemidir. Buz başlığı sayesinde acı ve ağrı oranını minimuma indirmiştir. Buz lazer epilasyon sisteminde seans sayıları azalmıştır. Bu sayede 4-6 seans arasında sonuç alabilmek mümkündür. Tüm vücut epilasyonun daha kısa sürede tamamlanabilmesi de en önemli avantajlarından biridir.

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon yöntemleri; Alexandrite, diyode, nd yag lazer olarak sıralanır. Buz lazer epilasyon sisteminden önce, Alma lazer tarafından Soprano lazer sistemi geliştirilmişti. Soprano lazer sisteminde ütüleme işlemi sayesinde tüyden arındırılmak istenen bölge işleme tabii tutulmaktaydı. Günümüzde ise Soprano Ice, yani buz lazer sistemi, epilasyonda yeni yöntem olarak yaygınlaşmıştır. Buz lazer epilasyon yönteminde, lazer cihazının başlığında kontakt soğutma sistemi bulunmaktadır. Bununla beraber geniş spot özelliği ile ilgili bölgeye hızlı bir epilasyon işlemi uygulanabilmektedir.

Buz Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir?

Buz lazer epilasyon yönteminde kişinin ağrı ya da acı duyma oranı minimumdur. Kadınlarda tüm bacak, kol ve koltuk altı, bikini bölgesi; erkeklerde göğüs ve sırt bölgesi gibi alanlarda buz lazer ile epilasyon yapılabilmektedir. Bununla birlikte kaş arası ve kulak gibi hassas bölgelere de buz lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

Buz Lazer Uygulama Ne Zaman Yapılabilir?

Buz lazer epilasyon yöntemi dört mevsim de uygulanabilmektedir. Buz lazer epilasyon sisteminde en açık renkli tüyler ve en koyu renkli tüyler de aynı başarı oranı ile lazer epilasyona tabii tutulabilmektedir. 

Buz Lazer Yüz Bölgesine Uygulanabilir mi?
Buz lazer epilasyon, en ince ve açık renkli tüyleri de görebilmektedir. Bu sayede buz lazer epilasyon yüz bölgesine de güvenle uygulanabilmektedir. Buz lazer epilasyon ile ilgili daha fazla bilgi ve sorularınız için Mavi Artı Güzellik Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.


BUZ LAZER HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Buz Lazer teknolojisi hangi cihazla uygulanabilir?
Buz Lazer tescilli bir markadır ve sahibi STS Lazer Ltd firmasıdır. Bu rakipsiz teknoloji Soprano ICE diod lazer cihazıyla uygulanmaktadır ve muadili bulunmamaktadır. Lazer epilasyon yaptırmak isteyip de acı ve ağrı sebebiyle erteleyen herkes artık istenmeyen kıllarından çok kısa süren seanslarla ve ortalama 4 ila 6 senasda kurtulabilirler.

Erkeklerde lazer epilasyon Buz Lazer teknolojisiyle tamamen acısız mı?
Özellikle acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan erkekler de sadece Buz Lazer teknolojisiyle hiç acı ve ağrı hissi yaşamadan istenmeyen sırt, ense, yanak üstü gibi zorlu bölgelerinde ki istenmeyen kıllarından kısa sürede kurtulabilirler, Soprano ICE.

Lazer epilasyon da en iyi sonucu hangi teknolojiyle alırım?
Lazer Epilasyon denince akla gelen belli başlı teknolojiler vardır bunlar, Alexandrite lazer, Ndyag Lazer, diod lazer ve Ipl foto epilasyon dur. Ancak en iyi sonucu 810-nm dalga boyuyla ince, kalın ayırd etmeden istenmeyen kılları yok eden Diod lazer cihazlariyla alırsınız. 2009 yılından bu yana ülkemizde ütüleme epilasyon markasıyla ün salmış Soprano Diod Lazer cihazları gerek konfor da gerek sonuç almada en çok tercih edilen cihaz olmuştur, 4 yıl gibi bir zamanda ülkemizde 314 noktaya satılmış ve halı hazırda 300 klinikler aktif olarak hizmet vermektedir. Buz Lazer teknolojisi de yine Soprano lazer cihazlarının üreticisi Alma Lasers tarafından 2014 yılının Aralık ayında icad edilmiş ve distribütörü olan 69 ülkede eş zamanlı olarak piyasaya sunulmuştur.

İnce tüyler için kesin çözüm mü?
İstenmeyen kıllar açık renk ve kızıl renkte olanlar son 2-3 yıl öncesine kadar lazer epilasyon tedavisi uygulatamıyordu, bu kişiler, jilet, ağda tüy dökücü krem gibi yöntemleri deniyordu. Ancak 2013 yılında geliştirilen BuzLazer™ Soprano ICE lazer epilasyon cihazı bu sorunu kökünden çözdü. Yani artık ne kadar açık renkli tüy sahibi olursanız olun bu teknoloji ile siz de istenmeyen tüylerinden kurtulacaksınız.

Lazer Epilasyon Seansları ne kadar sürer?
Buz Lazer Epilasyon yöntemiyle tüm vücud seans süresi ortalama 35 dakikadır. Bu süreç cihazın konforundan dolayı size taş masajı konforunda bir seans geçirmenizi de sağlar. Yaz aylarında dahi uygulama yapılabilen Buz Lazer Soprano ICE diod lazer epilasyon cihazı için sitemizden Nerede yaptırabilirim sekmesinden size en yakın kliniklerimizin iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ütüleme epilasyon teknolojisi ile Buz Lazer in farkları nelerdir?
Ütüleme epilasyon teknolojisi, 2008 yılında Alma Lasers üretici firmasının icad ettiği ve telifini patent altına aldığı saniyede 10 seri atış yaparak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldıran ve lazer epilasyon sektörüne çağ atlatan devrim niteliğinde bir teknolojidir. Ve sadece Soprano lazer cihazlariyla uygulanabilir. Buz Lazer ise Ütüleme epilasyon teknolojisinin üzerine çıkmış uygulama süresini yarı yarıya azaltan ve acı ağrı hissini tamamen sıfirlayan tedavi başlığıyla yeni bir devrime imza atmıştır, ütüleme epilasyon teknolojimizde olduğu gibi Buz Lazer teknolojimizde de kopyalar ve taklit ler hızla yazılacaktır, bu sebeple, sitemizde üst menüde "nerde yaptirabilirim" sekmesinden size en yakın Buz Lazer kliniğimizin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ütüleme Epilasyon Teknolojisi Nedir?
Ütüleme epilasyon yönteminde sık atışlar ile kıl folükülünü yavaş bir şekilde ısıtılıyor. İncecik olan epidermis tabakası sık atışların aralarında hızla soğuyor. Cihazların özelliği olan kontak soğutmada mevcut durumdadır. Bu şekilde deriye etki ihmal edilebilir seviyede sabitleniyor. Yanıkların olmaması bir tarafa ağrı da tamamen bu uygulamada sıfıra indirgeniyor. Yapılan epilasyon uygulaması insana masaj gibi geliyor. Bu masaj rahatlığının başka bir nedeni ise yapılan uygulamada sabit atışlar değil başlığın derinin üzerinde "ütü yapar gibi" yapılmasından dolayıdır. Bu yüzden tekniğin adı "ütüleme" olarak geçmektedir. Ütüleme, çok hızlı bir şekilde sonuç veriyor ve seanslar çok çabuk tamamlanıyor. Ayrıca acısız ve yan etkisi olmayan dört mevsim sıkıntı yaşamayacağınız tek teknoloji budur.

Lazer Epilasyon Nedir?
Lazer Epilasyon cihazı uygulaması yapılırken çıkan ışınların melanin maddesi tarafından emilmesi ve ısınarak kılların yanmasıdır.

Lazer Nedir?
Lazer cihazının içinde oluşan kapalı ve özel bir ortamda elde edilen lazer uygulaması için üretilen bir ışık türüdür. 
Bu özel cihazın içindeki bölüme "MEDYUM " VEYA "CHAMBER" ismi verilir. Bu kelimelerin anlamı bir kısaltma olup, lazer ışığının üretilmesini anlatan İngilizce anlamındaki kelimelerin baş harflerinin kısaltması ile simgelenir. Light Amplification by Stumulated Emmision of Radiation.

Diot Lazer Nedir?
Diot Lazer uygulaması lamba aracı kullanılan cihaz grubuna girmektedir. Tek dalga boylu olduğu için bu uygulama (800nm, 810nm gibi) lazer olarak adlandırılmaktadır. Bu uygulamada çıkan ışığın fiziksel özellikleri açısından IPL cihazını benzemektedir. İstenilen dalga boylarında diot elde etmek bu üründe mümkündür. Lazer epilasyon cihazlarında 800-810nm en çok terci edilen diotlardandır.

Erkekler için lazer epilasyon uygulaması acılımıdır?
Buz Lazer teknolojisiyle uygulama yaptırırsanız acı ve ağrı yoktur. Çünkü tedavi başlığının Buz Başlıklı olmasından dolayı lazer epilasyon uygulaması sırasında cilt altı ısıtılarak kökler yakılır ancak hiç bir acı hissedilmez. Diğer tüm lazer epilasyon uygulamaları acı ve ağrı hissettirmektedir.
 


Konya Buz Lazer, Konyada Buz Lazer, Konya Buz Lazer Fiyatı, Konya Buz Lazer Fiyatları, Konya Buz Lazer Epilasyon, Konyada Buz Lazer Epilasyon, Konya Buz Lazer Epilasyon Salonu, Konya Buz Lazer Epilasyon Merkezi, Konya Buz Lazer Epilasyon Merkezleri, Buz Lazer Konya, Buz Lazer Fiyatları Konya, Konya Buz Lazer Fiyatları 2024