Yükleniyor…

Kavitasyon


Konya Kavitasyon, Kavitasyon Fiyatları Konya, Bölgesel Zayıflama Fiyatları Konya, Konya Bölgesel Zayıflama, Konya Kavitasyon Merkezleri, Bölgesel Zayıflama Fiyatları Konya, Kavitasyon Fiyatları, Konya Bölgesel Zayıflama, Kavitasyon Nedir

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon Ülkemizde ve tüm dünyada güvenle kullanılan Kavitasyon; vücutta depolanmış olan yağların giderilmesi, bölgesel incelme, selülitin azaltılması ve kontrol altına alınması, vücudun şekillendirilmesine yönelik uygulanan, en son teknolojik özelliklere sahip bir ultrason (ses dalgası) yöntemidir. Kavitasyon Tedavisinde Ses dalgası kullanımı ile gerçekleşen Kavitasyon yönteminde amaç, depolanmış olan yağların parçalanmasıdır. Karın, kalça, bacak, bel çevresi ve basen gibi lokal yağlanmanın yoğun olduğu bölgelerde 30 dakika süre ile cilt yüzeyinden uygulanmaktadır. Oldukça güvenilir bir sistem olan Kavitasyon, damar sistemi veya iç organlara zarar vermez.

Uygulamada çalışılacak bölgedeki yağın yoğunluğuna göre kişiye özel işlem yapılmaktadır. İşlem sırasında ultrasonik ses dalgaları, uygulama yapılan bölgede su molekülleri ile etkileşime geçerek enerjiye dönüşür. Bir genleşme ile ortaya çıkar ve bu reaksiyon ile yağ hücrelerinin parçalanması sağlanır.

Uygulama yağı sıvılaştırarak açığa çıkan yağ asitlerinin lenf sistemi yolu ile vücuttan atılmasını ve enerjiye dönüşerek yakılmasını sağlar. Bu sebeple seans sonrasında idrarın daha yoğun olduğu gözlemlenebilir. Bu durum parçalanan yağların atılımı ile ilgili son derece normal bir durumdur.

Kavitasyon Yönteminde Seans Öncesi ve Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Seans öncesi ve sonrası bol su içilmesi parçalanan yağların atılımı açısından büyük önem arz etmektedir. Atılımı hızlandırmak için günde 2,5 lt su tüketilmesi önerilmektedir. Ayrıca diğer sistemlerden farklı olarak Kavitasyon uygulamasından hemen sonra yine atılımı hızlandırmak için, sistemin kendi bünyesinde yer alan titreşimli vakum masajları uygulanmaktadır. Bu sayede dolaşım hızlanır, serbest kalan yağ asitleri atılır ve doku hızlı bir şekilde toparlanır.

Kavitasyon Kaç Seans Uygulanır?

Depolanmış bölgesel yağın yoğunluğu ve kişinin problemine bağlı olarak, toplamda 6 – 8 seans yapılması önerilmektedir. Seanslara haftada bir kez gelinmektedir ve her seans 30 dakika sürmektedir.
+ Ağrısız, acısız, hızlı ve etkili bir yöntem olan Kavitasyon ile ilk seanstan itibaren ortaya çıkan olumlu etkileri görebilirsiniz.
+ Uygulamadan hemen sonra kişi rahatlıkla günlük hayatına dönebilir.
+ 4 Adet standart Kavitasyon uygulama başlığı mevcuttur.
+ Flat-(düz) başlık (standart): Orta seviyedeki yağları hedefler
+ Konveks başlık (standart): Yüzeyel yağları hedefler
+ Küçük başlık (standart): Çene altı bölgesi ve diz etrafındaki yağları hedefler
+ Konkav başlık (standart): Derin yağları hedefler


Konya Kavitasyon, Kavitasyon Fiyatları Konya, Bölgesel Zayıflama Fiyatları Konya, Konya Bölgesel Zayıflama, Konya Kavitasyon Merkezleri, Bölgesel Zayıflama Fiyatları Konya, Kavitasyon Fiyatları, Konya Bölgesel Zayıflama, Kavitasyon Nedir