Yükleniyor…

Biz


Mavi Artı Estetisyenlik Akademisi ve Güzellik Salonları

2005 yılında faaliyete başlayan Polikliniğimiz kurucusu Doktor Murat SANCAKTAR tarafından yönetilmektedir. 2010 yılına kadar toplam 36 şubeye ulaşan Güzellik Zincirine ulaşmıştır. 2010 yılından sonra ise sadece Konya'da Mavi Artı Güzellik Poliklinikleri ve Akademisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Doğru ve öncü yatırımlar ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı bugünkü marka bilinirliğine ulaşmasını sağlamıştır.

2008 yılından bugüne kadar Konyada tek Güzellik Akademisidir.

Tüm Türkiyede birçok kurumda hizmet veren güzellik uzmanlarını sektöre kazandırmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında da birçok eğitim ve gelişim programlarında yer alan Mavi Artı Ailesi günden güne büyümektedir.

Mavi Artı Güzellik Merkezleri ve Akademisi bünyesinde bulunan işinin uzmanı estetisyenleri ve kullanmış olduğu kaliteli ürünleriyle bizimle her zaman güzel görüneceksiniz.

Mavi Artı Güzellik Merkezimizde, başlıca hizmetlerimiz şunlardır;  

Botoks, Doublo-Hifu, Gençlik Aşısı, İple Yüz Germe, Kılcal Damar Tedavisi, Mezoterapi, Kök Hücre Tedavisi, Yüz Dolgusu,  Işık Dolgusu,  Koltuk Altı Terlemesi Lazer Tedavisi, Botoks Migren Ağrısı Tedavisi, Yüz Daraltma, Diş Eti Görünmesi Botox, Burun Kaldırma, Göz Seğirmesi Tedavisi, Kaş Kaldırma, Cilt Canlandırma, Kırışık Giderme, Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği, Akne Tedavisi, Aqua Peel, Dermapen 3, Gözenek Sıkılaştırma Tedavisi, Kimyasal Peeling, Klasik Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Oksijenli Cilt Bakımı, BB Glow, Lazer Epilasyon, Alexandrite Lazer, Soprano Ice Lazer Epilasyon, Diode Lazer, Karboksi, Kavitasyon, Soğuk Lipoliz, Scizer Sonic, Lipoliz, Radyofrekans Zayıflama, Clatuu, Zayıflama Aşısı, Bodyfx, Forma Plus, Diode Lazer Epilasyon Kursu, Kalıcı Makyaj Kursu, Güzellik Uzmanlığı Kursu, Cilt Bakım Kursu, Baby Face işlemlerini en son teknoloji cihazlarla hijyenik şartlarda profesyonel, sertifikalı ekibimizle yapıyoruz.

Müşterimilerimizin niçin bizi tercih ediyorlar?

  • Güler yüz
  • Profesyonel hizmet
  • Uzman ekip
  • Doğru teşhis ve uygulama
  • Sıcak ortam
  • Üstün teknoloji

10 K

Mutlu Müşteri

14

Yıllık tecrübe

100%

Müşteri Memnuniyeti

Yorumlar