Yükleniyor…

Forma Plus


Forma Plus Konya, Forma Plus Nedir, Konya Forma Body Fx, Forma Plus Fiyatları, Forma Plus Yaptıranlar Konya, Konyada Forma Plus Merkezleri, Salonları, Meram, Konya, 2024

Forma Plus

Günümüzün yaşlanma karşıtı sistemleri, yüzünüzden yılların görünümünü silen, neştersiz, ameliyatsız çözümler sunuyor. Öğle tatiline sıkıştırabileceğiniz, sizi sosyal yaşamınızdan uzaklaştırmayan, iyileşme süreci gerektirmeyen bu yeni nesil teknolojilerin en yeni örneklerinden biri de Inmode Forma lazer.  

Forma nedir?

Forma, cildin derin katmanlarına kadar inerek optimum anti-aging etki sağlayan bir radyo-frekans teknolojisidir. Radyo-frekans enerjisi kolajen liflerini uyararak, yeni ve sağlıklı kolajen üretimini tetikler, bu da cildin genel görümünü iyileştiren, sıkılığını artıran güçlü ve uzun vadeli bir etki yaratır. 

Forma nasıl etki eder?

Forma, radyo-frekansı enerjisinin derin dokuda yarattığı anti-aging etkinin araştırıldığı klinik çalışmalardan yola çıkılarak geliştirilmiştir. Alınan sonuçların başarısı, uygulama sırasında cildin tüm katmanlarında tutarlı bir uygulama sunması sistemi diğer benzerleri arasında ön plana çıkarmıştır.

Forma için uygun bir aday mıyım?

Forma tüm cilt tiplerine uygulanabilen, cilt renginden cilt dokusuna kadar tüm problemlerde etkili sonuçlar ve doğal bir görünüm isteyen herkesin faydalanabileceği, invazif olmayan anti-aging teknolojidir. Hastalar tedavi sonrasında ciltlerinin daha yumuşak göründüğünü, kırışıklıkların ve ince çizgilerin hafiflediğini bildiriyorlar.

Forma Plus Hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Forma hem yüz hem de vücutta uygulanabilen bir teknolojidir. Yüzde en çok alın, kazayağı, üst gözkapakları, burun kenarlarından ağzın iki yanına inen nasolabial kıvrımlar, gülme çizgileri ve boyun bölgesinde uygulanan bir tedavidir.Forma Plus başlığı ile vücuttaki popüler tedavi alanları üst kollardaki sarkmalar ve karın bölgesindeki elastikiyet kaybı olsa da vücudun sıkılaştırmaya ihtiyaç duyulan her bölgesine uygulanabilir.

Forma Plus Kaç seansa ihtiyacım var?

Haftada bir seans olmak üzere, altı haftalık bir tedavi protokolü önerilir. Eğer elastikiyet kaybı hafifse arzu edilen sonuçlar daha az seansla elde edilebilir, seans aralıkları on-on beş güne çıkabilir.

Forma Plus Diğer tedavilerle kombine olarak uygulanabilir mi?

Evet, Forma diğer lazer teknolojileri, cilt bakım sistemleri, botoks ve dolgu enjeksiyonları ile birlikte kombine olarak uygulanabilir. Optimum sonuçlar için Forma’yı hangi anti-aging uygulamalarla kombine edebileceğinizi doktorunuza danışın.

Forma Plus Ağrılı bir tedavi mi?

Forma, derin dokuyu hedef alan teknolojisi ile tedavi sonrasında iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmayan acısız bir uygulamadır. İşlem sonrasında uygulama yapılan bölgede hafif bir kızarıklık oluşması normaldir, birkaç saat içinde tamamen yok olur.

Fractotal cilt bakımı nedir?

Birçok Forma hastası, Forma teknolojisini Fractora Cilt soyma sistemi ile kombine olarak kullanmayı tercih ediyor. Bu işlemlerin bir araya gelmesiyle oluşan tedavi protokolüne de FracTotal Cilt Bakımı deniyor. FracTotal Cilt Bakımı elastikiyet kaybından düzensiz cilt rengine, kırışıklıklardan lekelere kadar ciltteki tüm problemlere etki eden bir tedavidir.


Forma Plus Konya, Forma Plus Nedir, Konya Forma Body Fx, Forma Plus Fiyatları, Forma Plus Yaptıranlar Konya, Konyada Forma Plus Merkezleri, Salonları, Meram, Konya, 2024