Yükleniyor…

Kalıcı Makyaj Kursu


Konya Kalıcı Makyaj Kursu, Konya Makyaj Kursu, Konya Profesyonel Makyaj Kursu Fiyatları, Konya Profesyonel Makyaj Kursu Fiyatları, En İyi Makyaj Kursu Konya, Profesyonel Makyaj Kursu Konya, Makyaj Kursu Konya

KALICI MAKYAJ KURSU

Kalıcı makyaj kursu, güzellik, estetik ve medikal uygulamaları kapsamaktadır. Eski çağlardan günümüze kadar gelen ve son zamanların en popüler meslek dallarından olan kalıcı makyaj uygulamaları, her ne kadar makyaj adı altında anılsa da aslında bu işlem makyajdan farklıdır. Mikropigmentasyon dediğimiz kalıcı makyaj uygulaması doğal boyayı özel bir iğne ile deri altına enjekte ederek görüntünün kalıcı bir hale getirilme tekniğidir. Microblading kursu (3D kıl tekniği) eğitimleri mesleğin en çok rağbet eden uygulamaları arasındadır.

Konya Kalıcı Makyaj Kursu

Ciltte uzun süre kaldığı ve ilerleyen zamanlarda renk değişimi ile karşılaşabileceğimiz için uygulama eğitimi kadar renk bilgisi ve boya seçimi konusunda eğitimimizi çok iyi almamız gerekir. Öğrencilerimizin sektöre daha güvenle adım atmaları için eğitimlerimiz, uygulama ağırlıklı olup, profesyonel eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Kalıcı makyaj kursu olarak adlandırdığımız sertifikalı eğitim programlarımızı bitirdiğinizde kalıcı makyaj uzmanı olarak özel sektörde çalışabilirsiniz.

Kalıcı makyaj eğitiminin diğer eğitimlerden farkı ne?

Kalıcı makyaj cihazla yapılan ve en az 2 yıl süreyle ciltte kaldığı için dikkatli uygulama isteyen bir makyaj türüdür. Medikal makyaj olarak uygulanan kalıcı makyaj, aynı zamanda kaş, dudak, eye liner olarakta uygulanır.

Kalıcı makyaj kursunda hangi konuları göreceğim?

Kalıcı makyaj kursunda hijyen, müşteri ile iletişim dersleri, renk bilgisi, cihaz ve boyalar ile ilgili eğitimler, kaş dizaynı, eye liner çalışmaları, kaş ve dudak kontör çalışmaları, kıl tekniği çalışmaları, vitiligo, saç dökülmesi, iz, yanık, meme ucu gibi medikal uygulamalar.

Kalıcı makyaj kursunu bitirdiğimde nerede çalışabilirim?

Kalıcı makyaj kursunu bitirdiğinizde make-up stüdyolarında, kuaför veya güzellik salonlarında, güzellik estetik merkezlerinde hastanelerin bakım bölümlerinde çalışabilirsiniz.


Konya Kalıcı Makyaj Kursu, Konya Makyaj Kursu, Konya Profesyonel Makyaj Kursu Fiyatları, Konya Profesyonel Makyaj Kursu Fiyatları, En İyi Makyaj Kursu Konya, Profesyonel Makyaj Kursu Konya, Makyaj Kursu Konya